O mnie

Witam. Nazywam się Krzysztof.

Bardzo się cieszę że tu trafiłeś/łaś.

Pisząc ten blog chciałbym ułatwić każdemu zrozumienie o co chodzi w tym ekonomicznym bełkocie ludzkim prostym językiem. Aby każdy mógł coś z tego zrozumieć.

PEKAO

A teraz kilka słów o mnie:

Przepracowałem 6 lat w banku, prowadziłem biuro rachunkowe, a obecnie jestem kontrolerem finansowym w dużej firmie handlowo usługowej. Na co dzień mam do czynienia z zawiłymi sprawami finansowymi, które nie jest łatwo zrozumieć.

Mam nadzieję, że moje wpisy pomogą Wam zrozumieć więcej z otaczających nas wszystkich finansów, z którymi każdy z nas musi się mierzyć w codziennym życiu.

Życzę miłej lektury

Krzysztof 🙂

Chciałbym też przestrzec Cię, że treści zawarte na moim blogu są wyłącznie wyrazem moich osobistych poglądów i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Pamiętaj, że ja mogę tylko dać wskazówkę lub przedstawić wskazówkę lub mój punkt widzenia, a Ty sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.