fbpx

O mnie

Witam. Nazywam się Krzysztof.

Bardzo się cieszę że tu trafiłeś/łaś.

Pisząc ten blog chciałbym ułatwić każdemu zrozumienie o co chodzi w tym ekonomicznym bełkocie ludzkim prostym językiem. Aby każdy mógł coś z tego zrozumieć.

A teraz kilka słów o mnie:

Przepracowałem 6 lat w banku, prowadziłem biuro rachunkowe, a obecnie jestem kontrolerem finansowym w dużej firmie handlowo usługowej. Na co dzień mam do czynienia z zawiłymi sprawami finansowymi, które nie jest łatwo zrozumieć.

Mam nadzieję, że moje wpisy pomogą Wam zrozumieć więcej z otaczających nas wszystkich finansów, z którymi każdy z nas musi się mierzyć w codziennym życiu.

Życzę miłej lektury

Krzysztof 🙂

Chciałbym też przestrzec Cię, że treści zawarte na moim blogu są wyłącznie wyrazem moich osobistych poglądów i nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Pamiętaj, że ja mogę tylko dać wskazówkę lub przedstawić wskazówkę lub mój punkt widzenia, a Ty sam podejmujesz decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera.

Tylko nowe artykuły. Żadnego spamu.

Sprawdź mnie, co Ci zależy?

Dziękuję! Dołączyłeś/łaś do grona subskrybentów ludzkich finansów.

Coś poszło nie tak. Proszę spróbuj jeszcze raz.

LUDZKIE FINANSE will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.